ارتباطات و اطلاعات بین المللی
140 روز به طرف استرالیا با کمپین کمکهای
مالی "Arme für Mama"

وب سایت:
140tagenachaustralia.com

سفر کارستن شون و مانی کاسپرس از اپن-هامبورگ / اولدنبورگ با طی مسافتی حدود 25000 کیلومتر و 5 ماه به استرالیا. ما به وسیله تور خود سلامتی کسی را به او بازگردانیم. هر دوی ما خیلی خوش شانس هستیم که سرنوشت با ما است و جهان راهی را برای ماباز نموده و اجازه همچین سفری را به ما داده.

هر دوی ما در سفر خود برای جمع کردن خیریه به نام پروژه“ARMS FOR MOMMY“ را شروع کردیم و برای یک مادر جوان (23 ساله)  که به دلیل بیماری در ابتدای ماه مارس امسال مجبور شده بود هر دو پا و بازویش را قطع کنند در حرکتیم.

ARMS FOR MOMMY – فراخوانی است برای اهدای خیریه برای مادر جوانی به نام آنا ، و دختر کوچکش میا ی ، 5 ساله. در این فراخوان خیریه می خواهیم توجه شما را به سرنوشت فردی ویژه  جلب کنیم که نه تنها اراده ای عظیمی را نشان می دهد بلکه با قدرت ، عشق و شجاعت  نیز متمایز می شود. میا و والدینش به تازگی  دردناکترین مشکلی را تجربه کرده اند که  میتوان دید که به چه صورت  زندگیی به سرعت متزلزل میشود. در فوریه سال جاری ، آنا ، مادر میا ،به بیماری „مننژیت“ مبتلا شد که متأسفانه این بیماری نوعی بیماری شدید را  به همراه آورد.

هفته ها بود که خانواده باید نگران زندگی این مادر جوان می بودند. به جرات می توان گفت که او زنده مانده است ، اما برای زنده ماندن او قیمت بالایی می پردازد. به دلیل بیماری جدی ، هر دو بازو و هر دو پا ی آنا را  قطع نموده اند در این مدت کوتاه ، همه چیز برای خانواده جوان تغییر کرده است. آنها به جای اینکه چشم انتظار سالهای آینده باشند ، باید تعجب کنند که چگونه می توانند ادامه بدهند. مهمتر از همه اینها ادامه زندگی  به هر  عنوان  ممكن است . اما به دلیل شرایط خاص ، این امر فقط درصورتی ممکن است که آنها از منابع مالی کافی در اختیار داشته  باشند . در پروژه „ARMS FOR MOMMY“ هر یک یورو خیریه مهم است . چرا که هزینه درمان آنا بیشتر از 50000 یورو است .  شما میتوانید حتی خیریه خود را به وسیله باشگاه های خود به آدرس فوق واریز بنمایید.

Schicksale die zu Herzen gehen e.V. Aktion:

„ARME FÜR MAMA“

تور مسیر زمینی ما از آلمان به استرالیا

هر دو ما تور خود را در تاریخ 21.10.2019 از Appen / Oldenburg آغاز کردیم.

که از راه زمینی به استرالیا و عبور از جزیره ایی در اندونزی به نام هوپینگ و در تیمور لست تمام شده وبه وسیله کشتی در جهت استرالیا حرکت خواهیم کرد. کل سفر ما 140 روز تا استرالیا است . در آنجا سفر به بندر مک کواری را ادامه خواهیم داد ، جایی که دختر کارستن Lives و اولین نوه وی در اواخر ماه مارس انتظار می رود. اتفاقی که پدر بزرگ آینده فقط مدت کوتاهی قبل از شروع سفر خود از آن آگاه شد. بدین وسیله این تور مقصد دیگری را پیدا میکند.

کشورهای تور ما: از طریق جنوب شرقی اروپا و ترکیه ، ایران ، پاکستان ، هند ، میانمار ، تایلند ، مالزی ، اندونزی ، از اینجا „جزیره هوپینگ“ (سوماترا ، جاوا ، بالی ، لمبوک ، سمبوا ، کومودو) تا تیمور-لست ، از اینجا باید وسیله نقلیه تور ما با دقت تمیز می شود – سپس به وسیله کشتی جهت استرالیا سفر میکنیم .

ما ، کارستن و مانی می خواهیم در تور خود افراد زیادی را ملاقات کنیم و در کشور شما  مناظر و فرهنگهای مختلفی را تجربه کرده و ایده خود را راجع به  شما اخذ کنیم.

ما خوشحالیم که به عنوان مهمان مورد استقبال قرار گرفته و در درک کلی کشورها و فرهنگها سهیم باشیم.

حساب کمکهای مالی: کارستن شون به ترتیب فوق است .Carsten Schwenn- Spendenaktion

IBAN: DE73 2214 1628 0585 2850 05
BIC: COBADEFFXXX Commerzbank
استفاده در نظر گرفته شده: دست برای مادر

پی پال:

PayPal.Me/ArmeFuerMamaSpenden

وعده ضمانت ما:

100٪ وارد عمل می شوند – 0٪ در تأمین هزینه تور

مسیر زمینی ما به استرالیاحتی قابل پیگیری است:

در اینجا هر کس این فرصت را دارد که ما را در تور دنبال کند و به این وسیله همراه ما باشد.

www.http://140tagenachaustralien.de/Landweg-folgen/

درباره ما ، مسافران:

کارستن شون:

59ساله متولد و بزرگ شده در اپن ، متاهل و پدر دو دختر و یک پسر است. گل آرایی آموخته است. امروز ، کارآفرین فعال – „وقتی به ارزش ها می رسد“ و مبتکر „Uetersen شکوفا می شود“ – با تعهد شخصی بسیار. سرگرمی: ورزش استقامتی ، و غیره و ذالک است .

مانی کاسپرس:

63ساله در نیدرراین بزرگ شده، متاهل و پدر 2 فرزند و پدر بزرگ 4 نوه. تاجر و عکاس حرفه ایی .   بیش از 30 سال به عنوان مدیر فروش در زمینه صنعت عکاسی (20 سال FUJIFILM ، 10 سال CEWE). سرگرمی: مسافرت ، پیاده روی ، لذت بردن از …

شعار تور ما:

یک رویا یک رویا است – اما یک هدف یک رویا با یک وقت مشخص است!